بلاگ مجموعه مطالب

طرح توسعه منطقه‌ای شهر هفشجان،،، 25 درصد مالت صنعتی کشور در کارخانه مالت هفشجان تولید می‌شود

طرح توسعه منطقه‌ای در شهر هفشجان اجرا می‌شود/ تولید 25 درصد از نیاز مالت صنعتی کشور در چهارمحال و بختیاری

شهردار شهر هفشجان گفت: طرح توسعه منطقه‌ای در شهر هفشجان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، فرهاد باقری بعد از ظهر امروز درنشست ستاد اقتصاد مقاومتی و تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شهرکرد، اظهار کرد: طرح توسعه منطقه‌ای در شهر هفشجان اجرا می‌شود.

شهردار شهر هفشجان عنوان کرد: هدایت سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف توسعه‌ای به منظور افزایش فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زایی از اقدامات مهم در این شهر بوده است.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی در راستای فعالیت‌های توسعه‌ای در شهر هفشجان بیان داشت: ایفای نقش حمایت حاکمیتی از فعالیت‌های مردمی و افراد سرمایه‌گذار، حمایت از ایده‌ها و....‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از اقدامات مهم در این کارگروه است.

باقری با بیان فعالیت‌های صورت‌گرفته از سوی شهرداری شهر هفشجان افزود: برگزاری همایش و معرفی کارگروه و فرصت‌های اقتصادی با حضور مسؤولان شهری و مردم از فعالیت‌های این دستگاه اجرایی بوده است.

شهردار شهر هفشجان فعالیت در حوزه صنعت در فازهای مختلف را از اقدامات اصلی شهرداری برشمرد و مطرح کرد: کارخانه ساخت سازه‌های فلزی مارون‌ سازه با 2.5 میلیارد تومان اعتبار از سوی سرمایه‌گذار بخش خصوصی و همچنین مبلغی تسهیلات بانکی در ماه‌‌های اخیر راه‌اندازی شد و بلافاصله با یک شرکت کره‌‌‌ای عقد قرارداد کرد.

وی ادامه داد: این طرح در فازهای بعدی توسعه داده خواهد شد که برای این امر لازم است مسئله اختصاص زمین مرتفع شود.

این مسؤول افزود: در حوزه صنایع تبدیلی کشاورزی نخستین مجتمع تولید مالت صنعتی کشور در هفشجان قرارگرفته است و 25 درصد از نیاز کشور را مرتفع می‌کند.

باقری بیان داشت: در حوزه گردشگری فضاسازی و زیرسازی عمومی شهری از اقدامت اساسی در این زمینه بوده و توسعه واحدهای اقامتی، گردشگری هیجانی از اقدامات مهم در این شهر بوده است.

شهردار هفشجان با اشاره به اهمیت توجه به مجتمع اقامتی در راستای توسعه گردشگری در این شهر گفت: اجرای جاده 5 کیلومتری شاه‌منظر و احداث پارک بانوان در حوزه گردشگری از دیگر اقدامات اجرایی در این شهر بوده و طرح پارک بانوان تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال خبرنامه

اطلاعات تماس

سایت هفشجان 

ایران 
شهرهفشجان 

ت0910-3878783

ف 090-3333-6910

logo-samandehi