بلاگ مجموعه مطالب

تشکیل نشست مشترک شورای اداری شهر هفشجان با حضور نماینده محترم مردم شهرستانهای شهرکرد، سامان و بن

تشکیل نشست مشترک شورای اداری شهر هفشجان با حضور نماینده محترم مردم شهرستانهای شهرکرد، سامان و بن

دکتر اردشیر نوریان، نماینده محترم شهرکرد در نشست شورای اداری شهر هفشجان با اشاره به مشکلات و موضوعات حوزه شهری هفشجان افزود:

موضوعات راه و شهرسازی، خدمات زیربنایی شهری بخصوص طرح اجرای فاضلاب هفشجان و توابع، ????مسئله بحران آب در حوزه شهر هفشجان و نیز استان چهارمحال و بختیاری از معضلات مهم شهری هفشجان هستند. وی با بیان اینکه طرح ????توسعه سیاسی، اداری هفشجان و حوزه نفوذ آن(2 شهر و 5 روستا) بعنوان تقسیمات سیاسی استان چهارمحال و بختیاری است. افزود این موضوع مهم چندین سال است که در وزارت کشور پیگیری شده است اما تا کنون به نتیجه نرسیده است و می بایست هرچه زودتر در این خصوص اقدامات لازم انجام بگردد.

دکتر نوریان با تقدیر از همت برخی از جوانان در تشکیل ????قرارگاه اقتصاد مقاومتی هفشجان، حمایت مسئولین استانی را در این خصوص خواستار شد. تدوین اسناد جامع توسعه گردشگری هفشجان (جهان بین) و توجه به ????جاذبه های گردشگری و میراث تاریخی کهن و یگانه هفشجان از جمله اقدامات این قرارگاه با همکاری مسئولین محترم شهر هفشجان بوده است... دکتر نوریان در انتها با بیان بررسیهای فنی درخصوص حل مشکلات جوانان و نیز بیکاری در قشر فنی جامعه استان که بخش بزرگ جمعیتی هفشجان نیز از طرفیت بالای صنعتی برخوردار هستند توجه به این مسئله مهم را خواستار شدند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال خبرنامه

اطلاعات تماس

سایت هفشجان 

ایران 
شهرهفشجان 

ت0910-3878783

ف 090-3333-6910

logo-samandehi