بلاگ مجموعه مطالب

انتصاب سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری

 

با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور حکم سرپرستی معاونت سیاسی امنیتی استانداری به نام بهرام سمیع قهفرخی صادر و بزودی ابلاغ خواهد شد. از همراهی جناب سمیع با تحریریه جهان بین سپاسگزاریم.

بهرام سمیع حقوقدان، وکیل و فعال سیاسی و از پایه گذاران احزاب اصلاح طلب در استان چهارمحال و بختیاری می باشد.  پیش از این خدابخش مرادی نافچی معاون سیاسی استانداری چهارمحال و بختیاری بود. قاسم سلیمانی دشتکی هم اکنون استاندار چهارمحال و بختیاری است.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استان چهار محال و بختیاری منصوب شد

 با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور حکم سرپرستی معاونت سیاسی امنیتی به نام بهرام سمیع قهفرخی صادر و در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین از شهرکرد، بالاخره پس از ماهها  کش و قوس و برکناری خدابخش مرادی نافچی معاون سیاسی، امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور  حکم سرپرستی معاونت سیاسی امنیتی به نام بهرام سمیع قهفرخی صادر و در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.

یک مقام آگاه در وزارت کشور  که نخواست نامش فاش شود، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مقدمات سرپرستی بهرام سمیع انجام شده و مراحل مقدماتی و استعلامات از مراجع ذیصلاح صورت پذیرفته و ابتداء با عنوان سرپرستی معاونت سیاسی امنیتی معرفی و پس از مدتی به عنوان معاون سیاسی امنیتی قاسم سلیمانی دشتکی معرفی خواهدشد.

شایان ذکر است خدابخش مرادی نافچی معاون سیاسی امنیتی سابق مدتها بود که به صورت غیر رسمی عزل و برکنار گردیده و فقط به صرف داشتن حضور فیزیکی آن هم بصورت جسته و گریخته در محل کار خود حاضر میشد، حال با انتصاب سمیع به تمامی حدس و گمان ها پایان و رایزنی های فراوان احزاب و گروه های حامی دولت تدبیر و امید خاتمه یافت.

شایان ذکر است در سفر چند روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول حسن روحانی به استان مرادی نافچی به شدت در حاشیه بود و مورد بی مهری استاندار، معاونان استانداری و مدیران ارشد دولتی قرار گرفت.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال خبرنامه

اطلاعات تماس

سایت هفشجان 

ایران 
شهرهفشجان 

ت0910-3878783

ف 090-3333-6910

logo-samandehi