بلاگ مجموعه مطالب

کیفیت پوشش در شهرک های صنعتی

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي چهارمحال و بختياري گفت: با پيش‌بيني ايستگاه‌هاي BTS و تجهيزات پيشرفته مخابراتي، كيفيت پوشش شبكه در شهرك‌هاي صنعتي شهركرد و كوهرنگ ارتقا مي‌يابد.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - عليرضا شفيع‌زاده با اعلام اين خبر، اظهار کرد: بنا به توافق حاصله با شرکت مخابرات استان در نشستی مشترک، این شرکت متعهد شد كه امكانات زيرساختي فيبر نوري را تا ورودي شهرك‌هاي صنعتي لردگان، كوهرنگ، هفشجان، سامان 2، سفيددشت و فرادنبه به انجام رساند.

وی افزود: با توجه به اینکه فناوری سیمی نوین تحت عنوان FTTX كه به واسطه  آن از زیرساخت فیبر نوری با ساختارهاي مختلف انتقال سيگنال، برای عرضه سرویس باند گسترده به مشترکین استفاده مي‌شود؛ فیبر نوری از مرکز مخابراتی تا ورودی واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي مورد نظر اجرا می‌شود.

شفيع‌زاده تصریح کرد: با ارتقاي خدمات ارتباطي و بهبود كيفيت شبكه در قالب موصوف، زمينه‌هاي بهتري براي ترغيب و جذب سرمايه گذاران فراهم شود.

به گفته وی، در حال حاضر به منظور سرمايه گذاري در چهارمحال و بختياري،  21 شهرك و ناحيه صنعتي براي واگذاري زمين در شهرستان‌هاي مختلف مستقر هستند

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال خبرنامه

اطلاعات تماس

سایت هفشجان 

ایران 
شهرهفشجان 

ت0910-3878783

ف 090-3333-6910

logo-samandehi