بلاگ مجموعه مطالب

حضورمدیر عامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی در هفشجان و افتتاح شرکت سازه های فلزی هفشجان

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به اینکه صدور ضمانت نامه ها از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری ، نسبت به سال قبل دو برابر افزایش یافته است، گفت : طی 9 ماه اول سال جاری ، بیش از 954 شرکت و بنگاه اقتصادی مستقر در شهرکهای صنعتی در حوزه ی صادرات فعال بودند.

به گزارش روابط عمومی ؛ مهندس علی یزدانی در جریان آیین بهره برداری از یک واحد تولید سازه های فلزی در شهرک صنعتی هفشجان اظهار کرد : در 9 ماهه ی اول سال جاری ؛ بیش از 954 شرکت و بنگاه اقتصادی مستقر در شهرکهای صنعتی در حوزه ی صادرات فعال بودند که این تعداد بالغ بر 1.4 میلیارد دلار برای کشور ارزآوری داشت.

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت افزود : با توجه به اهمیت ایجاد اشتغال مولد و وضعیت موجود در استان چهارمحال و بختیاری ، سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران این آمادگی را دارد که با شرایط مورد رضایت هر متقاضی طرح توسعه یا سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی این استان همراهی کند.

وی خاطرنشان کرد : در کارگروه های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جهت اثربخشی اعطای تسهیلات ، به آن دسته از بنگاه هایی تسهیلات ارایه می شود که بازار فروش داشته باشند و مدیران بنگاه ها نیز به علم بنگاه داری مشرف باشند.

مهندس یزدانی با اشاره به اهمیت مقوله ی آموزش در صنایع تصریح کرد : خوشبختانه یکی از اقدامات مؤثر در همین چارچوب ، توجه به آموزش های مهارتی است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران همچنین عنوان کرد : مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی برای اولین بار در تاریخ سیستم بانکی، بانک ها یک سال اجراییات سرمایه گذارانی را که به مشکلات بانکی اعم از چک برگشتی و اقساط معوق و یا مسایل مترتب بر تأمین اجتماعی گرفتار هستند را متوقف می کند.

وی تشریح کرد : در سال جاری صدور ضمانت نامه ها از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری ، نسبت به سال قبل دو برابر افزایش یافت.

لازم به توضیح است که در این آیین از یک واحد تولید سازه های فلزی با سرمایه ی اولیه ی 40 میلیارد ریال و همچنین اشتغال 120 نفر بهره برداری شد.

گفتنی است معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت به منظور بازدید از 17 شهرک و ناحیه ی صنعتی از 21 شهرک و ناحیه ی صنعتی موجود، تعدادی از واحدهای تولیدی ، افتتاح یک واحد تولیدی و یک پروژه ی عمرانی  و همچنین آغاز عملیات اجرایی دو طرح زیربنایی به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده است.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال خبرنامه

اطلاعات تماس

سایت هفشجان 

ایران 
شهرهفشجان 

ت0910-3878783

ف 090-3333-6910

logo-samandehi