بلاگ مجموعه مطالب

بزودی شاهد بزرگترین واحد تولیدی سازه های فلزی کشور در هفشجان خواهیم بود

واحد صنعتی ساخت سازه‌های فلزی هفشجان، باحضورمعاون وزیر صنعت،معدن وتجارت افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری گفت:این واحد صنعتی ظرفیت تولید سالانه 700 هزار تن انواع سازه‌های فلزی استراکچرو سازه‌های اساسی خطوط پایپینگ کاربردی در واحدهای پتروشیمی نفت و گاز را دارد.  بهره برداری ازواحدصنعتی ساخت سازه‌های فلزی هفشجان+فیلم

سیدنعیم امامی افزود:با بهره برداری ازاین واحد صنعتی زمینه اشتغال مستقیم 120 نفر و غیر مستقیم 100 نفر فراهم شده است.

وی گفت:این واحدصنعتی در زمینی به مساحت 600هزار متر مربع بادو هزار و200 مترمربع زیربنا ساخته شده است که برای ایجاد و راه اندازی آن 40میلیارد ریال بخ خصوصی سرمایه گذاری کرده است.

وی تجهیز 100 درصد تجهیزات مکانیکال پروژه شیرین‌سازی و نم‌زدایی پالایشگاه هنگام قشم و ساخت و نصب بخ هایی از سایت پتروشیمی جم را از طرح‌های در دست اجرای این شرکت اعلام کرد و گفت: ساخت ماشین‌آلات فنی و تجهیزات صنعتی پالایشگاهی از طرح‌های توسعه‌ای این واحدصنعتی است که در سال آینده محقق خواهد شد.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت هم در این مراسم گفت:واحد صنعتی ساخت سازه‌های فلزی هفشجان که امروز افتتاح شد دارای آینده بسیار مناسبی است.

علی یزدانی گفت:با توجه به اهمیت واحدهای مولد و اشتغالزایی این واحدها که یک میلیون شغل در سال پیش‌بینی شده است، حمایت از واحدهایی مثل سازه‌های فلزی هفشجان از برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت است. 

فیلم 

www.iribnews.ir/files/fa/news/1395/10/10/613212_115.mp4


 
 
 
 
 
 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال خبرنامه

اطلاعات تماس

سایت هفشجان 

ایران 
شهرهفشجان 

ت0910-3878783

ف 090-3333-6910

logo-samandehi